انجام پروژه دانشجویی جاوا

بازدید: 310 بازدید

با به روز شدن سرفصل های دروس برنامه نویسی دانشگاهی در درس برنامه نویسی پیشرفته به جای سی پلاس پلاس هم اکنون جاوا تدریس می شود.شما می توانید انجام پروژه دانشجویی جاوا خود را در این دروس به ما بسپارید . انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی جاوا می تواند شامل پروژه پایانی آندروید با جاوا یا پروژه کلاسی درس جاوا باشد . این درس در دانشگاه هم اکنون با عنوان درس برنامه سازی پیشرفته ۱ و ۲ تدریس می شود. ضمنا می توانید نمونه پروژه های انجام شده توسط ما را در دسته بندی برنامه نویسی جاوا مشاهده کنید و درصورتی که پروژه مورد نظر شما آنجا بود پس از برسی توضیحات و فیلم های محصول ، آن را خریداری کنید و در غیر این صورت سفارش پروژه جاوا مورد نظرتون را به ما سفارش دهید.ما در انجام پروژه های برنامه نوسی آندروید هم از جاوا استفاده می کنیم. برای آشنایی با این روال در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه سفارش پروژه برنامه نویسی جاوا

برای سفارش پروژه جاوا خود می توانید از یکی از راه های زیر استفاده کنید :

  1. ارسال پیام برای واتساپ شماره ۰۹۳۶۲۸۳۴۹۲۶
  2. ارسال پیام به آیدی تلگرام iranfiles_support@
  3. ارسال ایمیل به iranfiles@gmail.com

در صورتی که یکی از پروژه های انجام شده در بخش برنامه نوسی جاوا مورد نظر شما می باشد شخصی سازی آن انجام می شود. سعی می کنیم در حین انجام پروژه با سفارش دهنده تعامل داشته باشیم و کار را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تحویل دهیم و در همگام تحویل پروژه در صورت نیاز داکیونت هایی و فایل های آموزشی در قالب ویدئوهای ضبط شده جهت استفاده و راهنمایی از کد ها توسط برنامه نویس ارائه می‌شوند. دانشجویان پس از مشاهده سورس کد می توانند از طریق روش های ذکر شده در بالا مشکلات خود را در قالب پرسش و پاسخ، رفع اشکال،انجام تغییرات بیان کنند و پاسخ مورد نظر خود را دریافت کنند.

ابزارهای استفاده شده در انجام پروژه جاوا

ابزاری که ما برای انجام پروژه آندروید استفاده می کنیم نت بینز و به انگلیسی NetBeans هستش که این ابزار یک ابزار رایگان می باشد..

زمان انجام پروژه جاوا

حداکثر سعی می شود که زمان انجام پروژه جاوا با زمان پیشنهادی شما و حتی سریعتر تنظیم گردد اما با در صورت امکان در هنگام سفارش پروژه شما همواره حداکثر زمان را از طریق روش های علام شده برای ارتباط با ما مشخص کنید.

تعرفه هزینه انجام پروژه جاوا

تعرفه انجام انجام پروژه دانشجویی آندروید بر اساس حجم و زمان درخواست انجام پروژه تعیین می شود، لذا شما بایستی توضیحات کامل پروژه درخواستی خود را از طریق روش های ارتباط با ما که در با ذکر شده ارسال فرمایید تا پس برسی قیمت انجام کار برای شما مشخص گردد. قیمت پروژه های انجام شده جدید توسط ما به دلیل صرف زمان و انرژی با پروژه هایی که در بخش آندروید وجود دارد متفاوت می باشد.

نحوه انجام پرداخت پروژه دانشجویی جاوا

پس از تعیین قیمت و تایید توسط شما ، مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت خواهد شد و فرایند انجام پروژه شما رسما شروع خواهد شد و گزارش پیشرفت انجام پروژه ی شما به شما داده خواهد شد و پس از انجام پروژه شما باید مابقی باقیمانده از مبلغ توافق شده را پرداخت نمایید و پروژه برای شما ارسال خواهد شد.

پشتیبانی و اجرای فایل پروژه در NetBeans

در صورت نیاز مشتری به راهندازی و اجرای پروژه دانشجویی جاوا، با استفاده از روش های آموزش مجازی به سیستم دانشجو متصل شده و پس از نصب NetBeans و نرم افزار های مورد نیاز آموزش مختصری از کار با پروژه به وی و نحوه اجرا کردن پروژه البته با صرف هزینه ای اندک به وی داده می شود.

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی جاوا را با سایت ما ایران فایلز تجربه کنید.

مطالعه بیشتر